Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 306140 |
| Model | BiLight 60 |
| Real Volume | 60 L |
| Height | 0.665 m |
| Width | 0.440 m |
| Depth | 0.467 m |
| Rated power | 1500 W |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C) | 2:19 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 1413 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 440 mm |
| Load profile | M |
| V40 | 77 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 104 L |
* Required fields