Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 303310 |
| Model | BiLight 120 |
| Real Volume | 120 L |
| Height | 1.150 m |
| Width | 0.440 m |
| Depth | 0.467 m |
| Rated power | 2000 W |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C) | 3:08 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 4406 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 440 mm |
| Load profile | XL |
| V40 | 218 L |
| Tout of the box | 70 °C |
| MAX40 | 218 L |
* Required fields