Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 304902 |
| Model | Anticalc 120 |
| Real Volume | 120 L |
| Height | 1.163 m |
| Width | 0.440 m |
| Depth | 0.468 m |
| Rated power | 2400/1200 W |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C) | 2:36 / 5:13 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 4346 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 440 mm |
| Load profile | XL |
| V40 | 219 L |
| Tout of the box | 70 °C |
| MAX40 | 219 L |
* Required fields