Customer feedback
* Required fields
| TIN Code | 304949 |
| Range | 82 |
| Model | Anticalc 80 Rev |
| Real Volume | 82 L |
| Height | 0.858 m |
| Width | 0.440 m |
| Depth | 0.468 m |
| Rated power | 2400/1200 W |
| Heating time Δt 45K (15 - 60°C) | 1:47/3:34 h:min |
| Annual consumption of electricity AEC | 2748 kWh |
| Energy class | C |
| Diameter | 440 mm |
| Load profile | L |
| V40 | 147 L |
| Tout of the box | 60 °C |
| MAX40 | 147 L |
* Required fields